Naptár

Július 2018
H K Sz Cs P Szo V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa242
TegnapTegnap238
A hétenA héten2586
A hónapbanA hónapban8541
ÖsszesÖsszes22556

Tanáraink

 

 

 Név

Beosztás

E-mail   (Hamarosan)

 

Bella Tibor

Igazgató
(matematika, fizika,informatika, tehetségfejlesztő tanár)
Szakvizsgázott közoktatási vezető
Szakvizsgázott szakértő,mesterpedagógus

 

 

 

Burjánné Joó Katalin
Alsós Igazgatóhelyettes
Tanító
(pedagógia, orosz szakkoll.)
Szakvizsgázott közoktatási vezető

 

 

Molnár Anna
Felsős Igazgatóhelyettes
Tanár
(magyar,tehetségfejlesztő)
Szakvizsgázott közoktatási vezető
Szakviszgázott szakértő
Mesterpedagógus

 

 

Barabási Csilla Gabriella

 

Tanár
(kémia)

 

 

Almásiné Partos Nikoletta

 

Tanár
(matematika)

 

 

Bári Éva

 

Tanító
(ének-zene szakkoll.)

 

 

Dr. Bcharáné Draskóczy Zsuzsanna

 

Tanító
(ének szakkoll.)

 

 

Bekéné Kolozsi Edit

 

Tanító

Tanár
(ének)

 

 

Benczéné Broda Katalin
Tanító
(technika szakkkoll.)
Pedagógiai értékelés és mérés tanára
Szakvizsgázott közoktatási vezető
Szakvizsgázott szakértő,mesterpedagógus

 

 

Bene Lászlóné

 

Tanító

(rajz szakkoll.)

 

 

 

Berecz-Tuza Katalin

 

Tanító

 

 

Braunné Varga Ildikó

Tanító

(testnevelés szakkoll.)
Tanár
(földrajz)

 

 

Brázikné Kiss Valéria

 

Tanító
 (népmüvelő  szakkoll.)

 

 

Csákné Horváth Anikó

 

Tanító

(tesnevelés szakkoll.)

 

 

Csányi S. Csaba

 

Tanár
(angol)

 

 

Csermelyné Tildy Márta

 

Tanító
(magyar nyelv és irodalom műv.ter.)

 

 

Dömötörné Gordos Júlia

 

Tanító
(magyar nyelv és irodalom műv.ter.)

 

 

Erdei Klára

 

Tanár
(biológia, földrajz)

 

 

Fenyvesy-Vasadi Zsanett

 

Tanár
(történelem, magyar)

 

 

Finta Gábor

 

Tanár
(technika, történelem és gyógypedagógus)

 

 

Galló Tünde

 

Tanár
(magyar, francia)

 

 

Georgita Imre

 

Tanár
(matematika,rajz)

Szakvizsgázott közoktatási vezető

 

 

Geresdi Irén

 

Tanár
(főldrajz, testnevelés és gyógypedagógus)

 

 

Gordos Anna

 

Néptánc

 

 

Göröcsné Sramkó Katalin

 

Tanító

(Rajz szakkoll.)

 

 

 

Gulyásné Szűcs Katalin

 

Tanár
(magyar, történelem)

(Szakvizsgázott mentorpedagógus)

 

 

Győri Lászlóné

 

Tanító
 (pedagógia, technika szakkoll.)

 

 

Hajdú Mihály

 

Tanár
(matematika, fizika)

 

 

Hajdúné Botos Csilla

Tanár
(biológia, technika,háztartásökonómia-életvitel,drámapedagógus tehetségfejlesztő tanár)
Szakvizsgázott pedagógus drámapedagógiai szakterületen

Mesterpedagógus

 

 

 

Havasiné Ambrus Andrea

 

Tanító
Szakvizsgázott közoktatási vezető

 

 

Kecskeméti Katalin

Tanító

(orosz szakkoll.)

Tanár
(német)

 

 

Kiss Andrea

 

Tanító
(technika szakkoll.)
 

 

 

Komár Ágnes

 

Tanító
(technika szakkoll.)

 

 

Korcsok Bernadett

 

Tanító
 (magyar nyelv és irodalom műv. ter.)

 

 

Kupor Tamás

 

Laboráns

 

 

Kutasiné Kulcsár Krisztina
Tanító
 (szabadművelődés szakkoll.)
Szakvizsgázott pedadgógus fejlesztő
differenciáló pedagógia területén

 

 

Lőrincz Orsolya

 

Tanár
(magyar,történelem)

 

 

Majzik Anna

 

Tanár
(matematika,ének)

 

 

Nagy Teodóra

 

Iskolapszichológus

 

 

Némethné Farkas Tímea

 

Tanár
(magyar, angol)

 

 

Paskáné Medve Emőke

 

Tanító
 (ének szakkoll.)
Tehetségfejlesztő tanár

 

 

Pengő Ágnes

 

Tanár

 (testnevelés,rekreációs)

 

 

Pintérné Nagy Tünde

 

Tanító
(természetismeret műv.ter.)

 

 

Radványi Beáta

 

Tanító

(magyar nyelv és irodalom műv. ter.)

 

 

Sáfár Dóra

 

Tanár

(történelem, magyar)

 

 

Szabó Ágnes

 

Tanár

(Okleveles ének és karvezető)

 

 

Szedmákné Szalay Mária

 

Tanító
(orosz szakkoll.)

 

 

Sajó Józsefné

 

Tanító
 (pedagógia, ének szakkoll.)

 

 

Sárosiné Czinge Emese

 

Tanító
 (ének-zene speckoll.)

Tanár

 (Ének-zene) 

(Szakvizsgázott mentortanár)

 

 

Siháné Kovács Andrea

 

Tanító
 (magyar szakkoll.)

Tanár

(magyar,történelem)

 

 

Sajó Mátyás

 

Tanár
(testnevelés,kollégiumi nevelő tanár)

 

 

Somogyiné Bognár Anita

 

Tanító
(magyar nyelv és irodalom műv. ter.)

 

 

Soós Zsolt

 

Tanár
(testnevelés, földrajz)

 

 

Stefánné Zsolnai Magdolna

 

Tanár
(német,történelem)

 

 

Szeifner Judit

 

Tanító
(könyvtár szakkoll.)
Drámapedagógus

 

 

Szeifner Katalin

 

Tanító
 (rajz szakkoll.)

 

 

Szemes Ildikó

 

Tanár
 (informatika, matematika)

 

 

Tóth Adrienn

 

Tanár
 (informatika,könyvtáros és hitoktató)

 

 

Tóth Mariann

 

Tanár
(angol)
(Gyógypedagógia Tanár)

(Szakvizsgázott fejleszt. diff. ped.)

 

 

Urr Tamásné

Óvodapedagógus

Tanító
(magyar nyelv és irodalom műv. ter.)

 

 

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA