Naptár

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Erasmus blog

Az oldal statisztikája

MaMa175
TegnapTegnap887
A hétenA héten1937
A hónapbanA hónapban22311
ÖsszesÖsszes122750

Fontos információk!


Figyelem! Változás!

Tisztelt Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2018. november 26-án, hétfőn iskolánkban intézményvezető-választás lesz, ezért ezen a napon tanítás nélküli munkanapot tartunk.

Az ügyeletet igénylő gyermekek számára a befizetés alapján az étkezést biztosítjuk. Akik nem kérnek ügyeletet, a nov. 26-i napot a jövő heti ebédbefizetésnél jelezzék, és nekik azt jóváírjuk.

Igényeiket kérjük, az osztályfőnök felé jelezzék november 12. hétfőig! (Hajnali ügyeletet igényel-e, ill. délután meddig marad a gyermek.)

Iskolavezetés


  Takarító állás (Frissítve 2018.10.17)


FONTOS! [eKréta] Gondviselői regisztráció meneteNagyobb méretben való megtekintés

Madársimogatás másodszor

Ismét vendégünk volt a Vadászmadár Kft.! A délutáni napközis foglalkozások sorát gazdagította idei látogatásuk iskolánkban. A bemutató alkalmával három vadászmadarat csodálhattunk meg: Bercit és Rékát, a sólyompárt, akik végtelen türelemmel hallgatták emberbarátjuk előadását Róluk és sorstársaikról; valamint Tóbiást, a félszemű macskabaglyot. A tavalyi madárbemutatóhoz hasonlóan most is rengeteg érdekes adatot tudtunk meg a ragadozó madarakról, melyeknek egy részét megfigyelhettük a vendég-madarakon is. Szinte hihetetlen például, hogy ezek a hatalmasnak látszó sólymok könnyebbek egy kilónál, vagy hogy a bagoly képes némán repülni, még a szárnysuhogása sem hallatszik. Láthattuk azt is, hogy szinte teljesen képes hátrafordítani a fejét, amire szüksége is van, hiszen hiányoznak a szemmozgató idegei. Fantasztikus volt, hogy néhány nagyobb gyermek a tavalyi előadásról emlékezett néhány érdekes adatra, s igazi kis tudósként válaszolgattak egy-egy feltett kérdésre.

Bővebben...

eKréta belépés

Tanker online magazin

Archív

Powered by mod LCA